Przyczepy

Joskin Drakkar

DRAKKAR JOSKIN jest uniwersalną przyczepą, którą można przewozić różne ładunki (zielonkę, zboże, wytłoki, buraki, ziemniaki, itp.). Dzięki burtom i klapie tylnej z poliestru / poliuretanu, zabezpieczonego przeciwko promieniom UV, maszyna ma mniejszy ciężar własny. Możliwe jest więc przewożenie większych ładunków.

  • Ładowność : 18 - 28 ton
  • Oś : podwójna, potrójna
  • Gama : wielofunkcyjna skrzynia
przyczepa objętościowa joskin drakkar

Więcej o Drakkar

Budowa przyczepy DRAKKAR obejmuje uszczelniony przemysłowy przenośnik taśmowy, który wynosi materiał podczas wyładunku. Ta, bardzo wytrzymała, taśma jest nawijana na bęben, zamontowany z tyłu przyczepy i napędzany 2 silnikami hydraulicznymi. W czasie wyładunku ścianka przednia, która jest połączona z przenośnikiem podłogowym, przytrzymuje ładunek, nie ugniatając go. Pod koniec wyładunku ścianka dopycha ładunek, wskutek czego tworzy on zwartą i ubitą stertę.Zastosowanie przezroczystego pleksiglasu (grubość 10 mm) zapewnia doskonałą widoczność przy załadunku i wyładunku.Powrót taśmy przenośnika i ścianki odbywa się przy pomocy silnika hydraulicznego z przodu, połączonego z systemem ogniwowego łańcucha, który przeciąga całość do przodu.

Zgarniaki (górny i dolny) umieszczone z tyłu służą do usuwania pozostałości ładunku znajdujących się na taśmie przenośnika. Natomiast zgarniak z przodu zapobiega gromadzeniu się ciał obcych między podłogą i przenośnikiem.

W standardzie trzy spusty zbożowe umożliwiają prcyzyjny, szybki i sprawny wyładunek. W tym celu, bądź gdy jest konieczne tylko lekkie uchylenie klapy, dwie przekładnie znajdujące się z tyłu pojazdu umożliwiają stopniowy przesuw przenośnika do przodu i do tyłu.

Pojazdy DRAKKAR mogą być wyposażone w nadstawki stałe lub hydrauliczne. Dzięki hydraulicznemu systemowi załadunek jest łatwiejszy, a ładowany materiał spada z mniejszej wysokości. Do wyboru są różne możliwości, zależnie od modelu (niezależne sterowanie urządzeniem z prawej/ lewej strony, nadstawki hydrauliczne z 4 stron, składane burty, itd.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.