Wozy

Joskin Modulo2

Wóz MODULO2 jest dostępny z pojedynczą osią i pojemnością 2.500 – 11.000 l oraz z podwójną osią i pojemnością 8.400 – 18.000 l. Zbiornik spoczywa na kołysce, do której jest przyspawany (na długości i na szerokości) i na której ogniskują się naprężenia napędu. MODULO2 z podwójną osią jest wyposażone w układ jezdny typu boggie.

  • POJEMNOŚĆ (L): 2000 →2500
  • OŚ (OSIE): OŚ POJEDYNCZA, OŚ PODWÓJNA
  • POMPA: ŚLIMAKOWA, GARDA, PRÓŻNIOWA
wóz asenizacyjny joskin modulo2

Więcej o Modulo2

Modułowość

Dyszel w kształcie litery V jest odwracalny, co umożliwia sprzęg niski i wysoki

Budowa dyszla jest uzależniona od typu pompy (próżniowa, ślimakowa, itd.) i pozwala na dopasowanie różnych akcesoriów zawieszenia (resor poprzeczny, oleopneumatyczny, itp.)- Wielopozycyjny układ jezdny zapewniający optymalne rozłożenie obciążeń- Wbudowanie kół o dużej średnicy (w opcji)- Możliwość dodania licznych opcji osprzętu do rozlewania, dzięki tylnej ramie

Budowa

Wozy Modulo2 mają solidną budowę pozwalającą na niskie położenie środka ciężkości i zapewniającą doskonały stosunek masy do jakości. Rama tylna, w opcji, umożliwia podłączenie osprzętu.
Bogata, modułowa oferta, która ciągle ewoluuje
Gama wozów asenizacyjnych JOSKIN składa się z 9 modeli, które można dostosować do swoich potrzeb, o pojemności 2500 – 28000 litrów. Nasze maszyny z czasem mogą się zmieniać, w zależności od początkowo wybranych opcji.

Cynkowanie własne

JOSKIN ma własny zakład cynkowania ogniowego pracujący według najwyższych światowych standardów jakości. Ten proces zapewnia wysoką jakość naszym produktom i daje skuteczną i trwałą ochronę przed korozją. W efekcie nasze maszyny mają większą trwałość, co wpływa na ich wartość na rynku wtórnym.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno

Szeroki wybór

Zobacz inne wozy Joskin i maszyny z naszej oferty