Aplikatory

Joskin Terradisc

Talerze o średnicy 510 mm są w aplikatorze TERRADISC zamontowane na elementach amortyzujących, przykręconych do ramy.Osprzęt umożliwia:wydajne wprowadzanie gnojowicy do gleby,regulację głębokości roboczej do 18 cm,bardzo dobrą podorywkę.

  • Szerokość robocza : 4,40 - 5,70
  • Typ : aplikator doglebowy
  • Liczba zębów : 11 - 19
aplikator doglebowy joskin terradisc

Więcej o Terradisc

Dwa wydajne siłowniki dwustronnego działania zapewniają składnie obu części aplikatora do góry, dzięki czemu jego szerokość transportowa wynosi 2,90 m. W efekcie, przewożona maszyna ma zwartą budowę i niewielki tylny zwis.

Aplikator TERRADISC, niedawno opracowany przez firmę JOSKIN, składa się, zależnie od szerokości, z 32 – 48 zagiętych, ząbkowanych talerzy o średnicy 510 mm, przymocowanych do ramy w dwóch rzędach.Pierwszy rząd znaczy w glebie bruzdy, w które stożki aplikujące, znajdujące się między talerzami, wprowadzają gnojowicę.

Talerze z drugiego rzędu, zagięte w przeciwną stronę w stosunku do talerzy pierwszego rzędu, przykrywają gnojowicę.TERRADISC ma następujące zalety:szybka praca umożliwiająca podniesienie wydajności,dokładne mieszanie gnojowicy z glebą,wydajna podorywka,niemal całkowity brak strat składników odżywczych.

Aplikatory do łąk umożliwiają doglebową aplikację gnojowicy na większej głębokości. Ich intensywne działanie zapewnia spulchnianie gleby. Są one mocowane do ocynkowanej ramy z podwójną belką ze wzmocnieniami promieniowymi. Zaletą takiej budowy jest przeniesienie naprężeń osprzętu na wóz asenizacyjny, który przekazuje je na ciągnik. W ten sposób siły zostają zredukowane, a zbiornik zachowuje równowagę. Podstawowa rama jest modułowa i służy do wszystkich modeli – wersje o dużej szerokości są budowane na bazie modeli 2,80 m z przedłużeniami. Ramy aplikatorów przekraczających 3 m szerokości są wyposażone w składanie hydrauliczne dwukierunkowe z ogranicznikiem przeciw skrętom. Wszystkie modele mają wymagane przepisami oświetlenie drogowe.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.