Siewniki

Samco 41HD

Maszyny SAMCO są rozwijane od ponad 23 lat, aby zapewnić klientów o stałej jakości siewu nawet w trudnych warunkach.Wałek z przodu siewnika umożliwia wysiew nasion na twarde podłoże za pomocąstała głębokość siewu. Ten wałek jest jednocześnie napędem elementów wysiewających.Wyposażony w agregaty wysiewające Kverneland, siewnik zapewnia bardzo dobrą jakość siewu niezależnie od tegorodzaj i wielkość nasion. Wszystkie maszyny wyposażone są w najnowszy i nowoczesny system natryskowy Geoline. Niektóre aspektyukład hydrauliczny maszyny został połączony z zamontowanymi w kabinie monitorami Geoline.

siewnik samco 41hd

Więcej o 41HD

Dwa mechaniczne selektory, które można regulować, aby zmniejszyć podwojenie mniejszych nasion na tarczy i pozwolić większym nasionom, aby były wysiane. Wyświetlacz z komputerem nasion monitoruje liczbę nasion wysianych w każdej jednostce. Czujniki zamontowane w każdym zespole siewnym maszyny umożliwiają operatorowi dowiedzieć się, kiedy jednostka jest pusta lub zablokowana, uruchamiając alarm.

Informacje dostarczane przez komputer:

  • Dawka wysiewu na ha dla każdej jednostki wysiewającej
  • Ilość ha dziennie
  • Liczba hektarów ogółem
  • Rzeczywista prędkość na godzinę
  • Powierzchnia na godzinę
  • Liczba przepracowanych godzin

Wszystkie siewniki SAMCO są wyposażone w system natryskowy sterowany automatycznie przez umieszczony komputer w kabinie. System bierze pod uwagę prędkość roboczą do przodu, aby regulować i rozpylać odpowiednią objętość na hektar. Do wyzwolenia oprysku wymagany jest wzrost prędkości 0,2 km / h. Monitor Geoline został zaprojektowany tak, aby zapewnić operatorowi jak najprostszą obsługę.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.